KONST / Litografier / Färglitografi 10299057
nr 1029 9057
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), 'Kväll', onumrerad, 1941, motivet: 32x40
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 april 2016
kl 18:20:06
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson